Dragør Erhvervs bestyrelse

Vi arbejder for et stærkere, lokalt erhvervsliv – til gavn for hele byen

Dragør erhvervs bestyrelse:

Rasmus G Nielsen Formand Rasmus Gundelund Nielsen Guldsmeden i Dragør rasmus@dragoer-erhverv.dk
Susanne_Lindoe Næstformand Susanne Lindø Grønbech susanne@dragoer-erhverv.dk
Charlotte Mathiassen Kasserer Charlotte Mathiassen Café Dragør Sejlklub charlotte@dragoer-erhverv.dk 
Søren Medlem Søren Schwensen Once In a Lifetime soeren@dragoer-erhverv.dk 
Egon Medlem Egon Strøbæk Ejendommen Krudttårnsvej egon@dragoer-erhverv.dk
Claus Christoffersen Medlem Claus Dehn-Christoffersen Danske Bank claus@dragoer-erhverv.dk
John Medlem John Flindt  Flindt & Pedersen john@dragoer-erhverv.dk
eik dahl bidstrup Observatør Eik Dahl Bidstrup Borgmester eikb@dragoer.dk